Aschau

27Styczeń
2017
Aschau

No to ferie w górach odbębnione:-)
Wizyta w Dziecięcej Klinice Ortopedycznej w Aschau była o tyle pouczająca,że jeśli nastąpi taki moment w którym Ewa dostanie zielone światło do operacji bioder, to ruszymy zapewne właśnie tam. Nie ze względy na niekompetencję naszego ortopedy- jego opinię o trybie opieki ortopedycznej nad Ewą potwierdził niemiecki spec, ale przez wzgląd na procedurę pooperacyjną. My póki co o operacji nie możemy myśleć- napięcie w nogach jest za słabe i nawet najpiękniej zrekonstruowane panewki biodrowe nie utrzymają się na zbyt słabych nóżkach. Przed Ewą, nami i jej terapeutami kupa ciężkiej pracy!
P.S.Jeśli ciekawi Was jak to jest możliwe,że 2 dni po ciężkiej operacji biodra dziecko ćwiczy z rehabilitantem a widmo wielotygodniowego gipsu to tylko złe wspomnienie z Polski, zajrzyjcie na profil fb ” Stawiamy Anię na nóżki ” i przy okazji dorzućcie złotóweczkę na naprawę 2 bioderka małej Anulki!

 

1

Cześć, jestem Ewa.

Przyszłam na świat z ciężkim bagażem... Wykryta u mnie wada mózgu pod postacią drobnozakrętowości
kory mózgowej czyli polymikrogyria, spowodowała, że cierpię na padaczkę lekooporną, wiotkość mięśni, wrodzone zwichnięcia i sztywności stawów. Walka z tym całym bałaganem wymaga wielu godzin wieloprofilowej
rehabilitacji i sprzętu.

Przekaż 1% podatku!

Dane do PIT

Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą
KRS 00 00 03 79 04
Z dopiskiem "18940 Ewa Raban"

Darowizna

Alior Bank S. A. 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
Z dopiskiem "Darowizna na leczenie i
rehabilitację, 18940 Ewa Raban"

Aukcje Allegro